Genexo - dla lekarza

O nas

Pacjentom chorującym na cukrzycę oferujemy systemy do monitorowania stężenia glukozy we krwi. Jako pierwsza firma na rynku wprowadziliśmy glukometr z funkcją głośnomówiącą dla osób niedowidzących i niewidomych.

Genexo rozwija się nie tylko na polskim rynku. Od 2010 roku eksportujemy suplementy diety i wyroby medyczne do krajów Unii Europejskiej, republik nadbałtyckich, południowo-wschodniej Europy oraz do Rosji, Gruzji, Uzbekistanu i na Ukrainę. W najbliższej przyszłości zasięg terytorialny naszej działalności powiększy się o region środkowego wschodu i północnej Afryki. Jesteśmy firmą zorientowaną na stały rozwój pracowników. Dążymy do tworzenia dobrych relacji i utrzymania twórczej atmosfery w zespole. Jest to miejsce, z którym pracownicy się utożsamiają, chętnie spędzają ze sobą czas nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób w każdym wieku. Dajemy szansę zatrudnienia zarówno osobom młodym, ambitnym, pragnącym rozwijać się zawodowo, jak i doświadczonym, pragnącym podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Prowadzimy „Strategię Zarządzania Wiekiem” dla pracowników z grupy 45+.

Dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów jest jednym z kluczowych zadań firmy. Służy temu wprowadzona od początku istnienia firmy polityka jakości, czego potwierdzeniem są: certyfikat GMP dla produktów leczniczych, wydany przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego oraz certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485, potwierdzające utrzymywanie w firmie Systemu Zarządzania Jakością, jak również certyfikaty CE 93/42 EEC oraz 98/79 EC dla wyrobów medycznych, wydane przez TÜV Rheinland.

Nasze produkty oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach i innowacyjnych technologiach – do produktów tych możemy zaliczyć między innymi:

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która rozpoczęła działalność w 2004 roku. Oferujemy leki przepisywane przez lekarza, jak również preparaty dostępne bez recepty. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów, stąd tak ważne są dla nas nowoczesność i technologia.

Genexo - o firmie

Wizja i misja

Misja

Jesteśmy firmą, która stale się rozwija.
Naszym celem jest działać lepiej, szybciej i odważniej niż konkurencja.
Korzystamy z przeszłości, aby tworzyć lepszą przyszłość.

Wizja

Chcemy być firmą oferującą wysokiej jakości produkty, budującą trwałe relacje
z partnerami i klientami, realizującą marzenia właścicieli i ambicje pracowników.

Nagrody i wyróżnienia

Genexo, jako prężnie rozwijająca się firma, dba o zapewnienie najwyższych standardów swoich produktów, jak również warunków zatrudnienia i zadowolenia pracowników. Starania te zostały zauważone, czego efektem jest otrzymanie przez Genexo wielu prestiżowych nagród.

2016

Nagroda "QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości - system do monitorowania glikemii Glucomaxx"

2015

Nagroda "Innowacja Roku 2015" - dla Technologii OLED zastosowanej w glukometrach iXell® OLED

2015

Naroda dla firmy Genexo "Gazele Biznesu 2015"

Genexo sp. z o. o.

ul. Gen. Zajączka 26
01-510 Warszawa
tel: (+48) 22 839 11 99
fax: (+48) 22 839 23 12
e-mail: office@genexo.pl


Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

  • 801 808 818. Dla telefonów stacjonarnych. Całkowity koszt połączenia w cenie 1 impulsu wg taryfy operatora)
  • + 48 519 407 071 dla produktów OMRON (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)
  • + 48 516 203 516 dla produktów Genexo (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)

napisz do nas Formularz kontaktowy RODO zgłoś działanie niepożądane
zgłoś incydent medyczny

top