Genexo - dla pacjenta

Genexo nieustannie poszukuje nowoczesnych rozwiązań technologicznych, by dostarczać pacjentom innowacyjnych i skutecznych produktów na różne problemy zdrowotne.

Produkty

Oferujemy leki na receptę, leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne i kosmetyki. Pacjentom chorującym na cukrzycę oferujemy systemy do monitorowania stężenia glukozy we krwi. Jako pierwsza firma na rynku wprowadziliśmy glukometr z funkcją głośnomowiącą dla osób niedowidzących i niewidomych. Skupiamy się na zaspokojeniu potrzeb naszych klientów, dostarczając nowoczesne i innowacyjne produkty, które wpływają na lepszą jakość życia.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

TECHNOLOGIA HYDROŻELOWA HYDRONIQUE®

Innowacyjna technologia HYDRONIQUE® stanowi przyjazną dla skóry formę hydrożelu w postaci plastrów. Wysoka zawartość wody w plastrze i brak syntetycznych substancji klejących umożliwia łatwą aplikację na skórę, bezbolesne odklejanie, a także minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Chłodzące lub rozgrzewające plastry PREL® są przykładem zastosowania tej technologii w produktach już dostępnych na rynku.


TECHNOLOGIA oled

Znaczące postępy w rozwoju nowych technologii ekranu, jak również nowoczesne rozwiązania w zakresie projektowania wyświetlaczy, umożliwiają zaoferowanie pacjentom z cukrzycą najnowocześniejszych rozwiązań. Wysoka wydajność świetlna OLED, poprawiona możliwość odczytu przy świetle słonecznym i niskie zużycie energii, stanowią innowację w projektowaniu glukometrów. Technologia ta została wykorzystana w glukometrze iXell® OLED.

Baza wiedzy

Genexo sp. z o. o.

ul. Gen. Zajączka 26
01-510 Warszawa
tel: (+48) 22 839 11 99
fax: (+48) 22 839 23 12
e-mail: office@genexo.pl


Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

  • 801 808 818. Dla telefonów stacjonarnych. Całkowity koszt połączenia w cenie 1 impulsu wg taryfy operatora)
  • + 48 519 407 071 dla produktów OMRON (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)
  • + 48 516 203 516 dla produktów Genexo (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)

napisz do nas Formularz kontaktowy RODO zgłoś działanie niepożądane
zgłoś incydent medyczny

top