Firma Genexo znalazła się w gronie laureatów 16. edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm – GAZELE BIZNESU 2015. Tym samym dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność firmy Genexo do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Firma Genexo znalazła się w gronie laureatów 16. edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm – GAZELE BIZNESU 2015. Tym samym dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność firmy Genexo do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

O rankingu Gazele Biznesu
Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela - to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.
Ranking publikowany jest w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego wydania "Pulsu Biznesu". Oprócz tego na specjalnej stronie gazele.pl znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się
na rankingowych listach, począwszy od roku 2000.
Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Firma Genexo – Gazela Biznesu 2015

Genexo Sp. z o.o. to dynamiczna, polska firma, oferująca leki na receptę, leki OTC, suplementy diety, kosmetyki oraz wyroby medyczne. W 2015 roku firma obchodziła 10-lecie działalności. Oferowane produkty oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach i innowacyjnych technologiach.

Dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów jest jednym z kluczowych zadań firmy. Służy temu wprowadzona od początku istnienia firmy polityka jakości, czego potwierdzeniem są: certyfikat GMP dla produktów leczniczych, wydany przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego oraz certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485, potwierdzające utrzymywanie w firmie Systemu Zarządzania Jakością, jak również certyfikaty CE 93/42 EEC oraz 98/79 EC dla wyrobów medycznych, wydane przez TÜV Rheinland.

Obecnie firma zatrudnia już 150 osób, oferuje szerokie portfolio leków, suplementów diety, wyrobów medycznych i kosmetyków. Rozwija się prężnie nie tylko na rynku polskim, ale również w innych krajach Unii Europejskiej, republikach nadbałtyckich, południowo-wschodniej Europie, Rosji, Gruzji, Uzbekistanie i Ukrainie.

Genexo sp. z o. o.

ul. Gen. Zajączka 26
01-510 Warszawa
tel: (+48) 22 839 11 99
fax: (+48) 22 839 23 12
e-mail: office@genexo.pl


Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

  • 801 808 818. Dla telefonów stacjonarnych. Całkowity koszt połączenia w cenie 1 impulsu wg taryfy operatora)
  • + 48 519 407 071 dla produktów OMRON (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)
  • + 48 516 203 516 dla produktów Genexo (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)

napisz do nas Formularz kontaktowy RODO zgłoś działanie niepożądane
zgłoś incydent medyczny

top